Makeup Princess Games

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 1.002
  • Dil İngilizce
  • Firma alexsadr
Makeup Princess Games oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde, indir butonuna basarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız hatta tutkunu olarak oynayacağınız harika bir oyuna sahip olarak çılgı

Makeup Princess Games oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde, indir butonuna basarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız hatta tutkunu olarak oynayacağınız harika bir oyuna sahip olarak çılgın bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yaratıldıüı günden bu yana dünyanın dört bir yanındaki bir çok süslü oyun sever kız tarafından çok sevilerek oynanan Makeup Princess Games oyununda ekranınıza gelecek olan güzel ancak çok bakımsız bir kıza bakım yapacak ve onu süsleyerek kötü görünümünden kurtulmasını sağlayacaksınız.

Onun kaşlarını alarak işe başlayacaksınız. Menüdeki cımbızı kullanarak onun kaşlarını tek tek alacaksınız. Sonra da yüzünde oluşmuş olan iğrenç sivilceleri ve siyah noktaları özel cihaz ile teker teker tedavi edecek ona menüdeki cilt bakım ürünlerini uygulayarak pürüzsüz bir cilde kavuşmasını sağlayacaksınız. Sonra da ona güzel bir makyaj yapacak ve şık bir saç modeli uygulayarak onu şık takı ve aksesuarlar ile süsleyeceksiniz.

Makeup Princess Games indir